Chat with us, powered by LiveChat

פרוג, המכללה המובילה בתחומי היצירה, העיצוב, האמנות, התקשורת החזותית והמדיה

נעים להכיר! כבר יותר מעשר שנים אנו מכשירים אנשי ונשות מקצוע במגוון מסלולי לימוד. המכללה נוסדה לאחר שזיהינו בשטח את הצורך בהכשרה ליוצרים החרדים והדתיים. הפורומים המקצועיים שהוקמו ע"י קבוצה קטנה של אנשי מקצוע הפכו למרכז הדרכה שקיים קורסים ממוקדים בהנחיית המרצים הבכירים בתעשייה בישראל, בתכנים העדכניים ביותר בעולם היצירה והעיצוב – באווירה צנועה והולמת את כל דרישות ההלכה.

כיום פרוג היא המכללה החרדית המובילה למקצועות התקשורת החזותית, היצירה, הטכנולוגיה והמדיה, והיא מציעה מגוון גדול במיוחד של קורסים וסדנאות למתחילים ולמתקדמים.

מתוך כנס מעצבים את המחר של מכללת פרוג

מה בתפריט?

אנו מציעים קורסים במקצועות העיצוב השונים, בהם עיצוב גרפי, איור ממוחשב ואנימציה; מקצועות הצילום – צילום סטילס מקצועי וסדנאות מתקדמות לצלמים כגון צילומי לילה ועריכת תמונות, צילום וידאו כולל בימוי, עריכה והפקה ברמה גבוהה; עיצוב ואדריכלות פנים, לצד תחומים משלימים כמו הדמיות אדריכליות בתלת מימד, סדנאות הום סטיילינג, תאורה ועוד; פרסום וקריאייטיב; פיתוח ותכנות מתקדם, ועוד.

אנו מציגים שילוב מנצח בין מקצועות העתיד כגון עיצוב לדיגיטל ובניית אתרים לבין התמחויות קלאסיות כגון הבאה לדפוס, עימוד ספרי קודש ועוד. כל זאת במטרה להכשיר "יוצרים שלמים" המציעים סל שירותים רחב ואיכותי.

תכנית הלימודים מתעדכנת בעקביות בהתאם לצרכי השוק, לתחומים החדשים שתופסים תאוצה ולפיתוחים האחרונים בתוכנות המקצועיות השונות.

לומדים לעבוד

אנו מעודדים את התלמידים והבוגרים להיכנס לשוק העבודה ולהתקדם מבחינה מקצועית וכלכלית, במגוון דרכים:

  • הכשרה לקידום עצמי ושיווק העסק הפרטי, כחלק מתכנית הלימודים
  • מחלקת השמה פעילה המקשרת בכל חודש עשרות תלמידים ובוגרים למעסיקים פוטנציאליים
  • קישור בין לקוחות ליוצרים במערכת הפורומים, ובין יוצרים מתחומים משלימים

עד היום, מאות מבוגרי פרוג הקימו עסקים מצליחים, חלקם כבר מעסיקים תחתיהם מספר עובדים!

אווירה חרדית

כל הקורסים שלנו נערכים בהתאמה מלאה לכללי הצניעות וכל תכני הלימודים מתאימים להשקפת עולמו של הציבור החרדי. המרצים והמרצות בסגל המכללה אשר אינם נמנים על הציבור החרדי, עוברים הדרכה מיוחדת המבטיחה כי התכנים ואופן הלימוד יהלמו באופן מלא את צרכיהם של התלמידים והתלמידות שלנו.

סניפי המכללה ממוקמים בבני ברק ובירושלים, באזורים מרכזיים ונגישים במיוחד למתגוררים בריכוזים החרדיים השונים.

טובי וחיים

בראש המכללה עומדים בני הזוג חיים וטובי דיקמן. חיים, מעצב יוצר ואיש חזון, הקים את מיזם פרוג בפן המקצועי ומשמש עד היום כמנהל העל של התחום הפדגוגי. טובי אחראית על הפן הניהולי-אדמיניסטרטיבי ועל הפיתוח העסקי של המכללה.

ההיכרות האישית והיחס החם והלבבי הפכו לסימן ההיכר של בית פרוג ושל חיים וטובי, ואלפי בוגרים ובוגרות שומרים על קשר גם שנים רבות לאחר תום הלימודים. לכן אנו קוראים לפרוג, בפשטות – "הבית של היוצרים". לא אחת ניתן למצוא בכיתות השונות תלמידים או בוגרים שמגיעים לתרגל או לבצע מטלות שונות, בהתאם לצרכיהם.

 

 

רוצה לדבר איתנו?

נשמח לענות על כל שאלה!

אולי מתאים לך ליצור קשר בדרך אחרת :)

בחרת בדרך הנכונה!

אנחנו אוהבים את הרצינות והרצון שלך להתקדם ומחכים כבר להכיר אותך.

בדרך כלל אנו חוזרים תוך כמה שעות אבל גם לנו לפעמים יש עיכובים ועומסים, אז גג יום יומיים ואנחנו איתך.

לא רוצה לחכות?

תמיד אפשר להתקשר אלינו:

072-220-1433 | 08:00-18:00